Babolat Pure Drive 110 2021 vypletená

Kód101449
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost gripu
Vyplést raketu výpletem
Tvrdost výpletu
Katalogová cena 5.650,-
Cena za 1 kus 4.390,- Kč
Ušetříte 1.260,- Kč (22%)
Cena od 2 kusů 3.999,- Kč
Cena od 3 kusů 3.899,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 4.346,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Flash Damp Pure Drive X2

Katalogová cena 219,- Kč
Cena   145,- Kč
 

Babolat Pure Drive RH X6 2021

Katalogová cena 2.890,- Kč
Cena   2.160,- Kč
DOPRAVA ZDARMA

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Někteří tomu říkají definice moci. Vy tomu říkáte vaše nespravedlivá výhoda. My tomu říkáme Pure Drive. Babolat uvedl model Pure Drive na trh v roce 1994. S každým dalším modelem jsme inovovali a vyvíjeli, abychom splnili požadavky hry. Není divu, že Pure Drive je jednou z nejoblíbenějších a nejuniverzálnějších raket na světě. Desátá generace rakety Pure Drive posune vaši hru na další úroveň díky výbušné síle, která ukončuje body a zvýšenému citu. Pure Drive 110 má ještě větší velikost hlavy, která nabízí odpouštění a extrémní ovladatelnost

Od působivého vítězství Carlose Moyi na Roland-Garros v roce 1998 až k prvnímu Grand Slamovému titulu Sofie Kenin na Australian Open v roce 2020, umožnila hráčům řada raket Babolat Pure Drive poznat jejich potenciál “síly”. Od uvedení do distribuce v roce 1994 byla řada raket Pure Drive celé roky světovým bestsellerem. Zařadila se jako nejlepší volba pro profesionální i rekreační hráče. Tuto sezónu kultovní produkt zažívá výkonnostní vývoj: Nová Pure Drive 2021 = čistá výbušná síla.

NEZPOCHYBNITELNĚ VÝJIMEČNÝ STANDARD

Jedna z nejpopulárnějších řad raket na světě, Babolat Pure Drive během let pomohla mnoha charismatickým hráčům k mezinárodním titulům. Carlos Moya, Kim Clijsters, Garbiñe Muguruza, Fabio Fognini, Li Na, Sofia Kenin , Karolína Plíšková a mnoho dalších se těšili z vítězství s raketou Pure Drive v ruce. Nový člen týmu   Babolat, Lucas Pouille, předvede svůj talent při návratu na okruh s raketou Pure Drive.

Řada raket Pure Drive vděčí za svůj úspěch své všestrannosti – je vhodná pro profesionální i rekreační hráče. Je známá pro svou sílu, ovladatelnost a všestrannost.   Tato legendární raketa byla světovým bestsellerem posledních 20 let. Její poznávací znamení - modrá barva a stále se vyvíjející design udávají výjimečný standard – často napodobovaný, ale nikdy dosažitelný!

SÍLA A VÝBUŠNOST, VÍTĚZNÁ KOMBINACE

V DNA raket Pure Drive je síla v každém úderu. Její nespornou výhodou je také vynikající stabilita a eliptický tvar rámu, který je odolný proti ohýbání. To vše pro ideální sílu.

Řada raket Pure Drive je pravidelně inovována na základě změn ve hře, ale současně zachovává svůj původní charakter.

DVĚ INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE   BABOLAT

Řada raket Pure Drive 2021 je vylepšena dvěma novými technologiemi zlepšujícími výkon.

- HTR (High Torsional Rigidity) - systém vyšší torzní stability pro efektivnější údery a optimální sílu při returnu. Tato odolnost vůči rotaci přináší větší toleranci u úderů mimo střed rakety. Tento systém spolu s ověřenou sílou rakety poskytuje v nové Pure Drive údery silné a výbušné jako nikdy dřív.

-  SWX (Smac Wrap eXtended) - filtry vibrací, ponechávající pouze ty, které dávají hráčům nejlepší pocit. S touto technologií nabízí raketa Pure Drive nepřekonatelný pocit při každém úderu a zároveň tlumí (redukuje) škodlivé vibrace způsobující tenisový loket.

Tenisová raketa  Babolat Pure Drive 110 2021 poskytuje naprostou vyváženost mezi kontrolou a sílou úderů. Její univerzálnost z ní činí tenisovou zbraň vhodnou pro široké spektrum hráčů všech úrovní.

Použité Technologie:
SWX - vylepšená absorpce vibrací díky novému materiálu, který je zabudován do grafitu, poskytuje lepší cit při úderu. Na testování optimální hladiny vibrací pro nejlepší možný pocit Babolat spolupracoval s inovativní francouzskou společností SMAC, která působí v aeronautice.
GT TECHNOLOGY - GT konstrukce poskytuje sílu a kontrolu při kontaktu s míčem.
ELIPTICKÝ RÁM - tvar rámu poskytuje torzní stabilitu pro optimální sílu.
FSI POWER TECHNOLOGY – optimální síla v každém úderu. Nová Pure Drive má způsob vyplétání FSI Power a nové průchodky ve tvaru diamantu k zajištění většího sweet spotu. Výsledkem je maximální síla v každém úderu, i při zásahu mimo střed.
RESPONSE WOOFER - úspora energie díky novému PEBAX materiálu, který je součástí průchodek a bumperu.
HTR - systém vyšší torzní stability pro efektivnější údery a optimální sílu při returnu. Tato odolnost vůči rotaci přináší větší toleranci u úderů mimo střed rakety. Tento systém spolu s ověřenou sílou rakety poskytuje v nové Pure Drive údery silné a výbušné jako nikdy dřív.

Složení: 100% Graphite
Velikost hlavy: 710 cm2 / 110 in2
Hmotnost: 255 g
Vyvážení: 330 mm
Tuhost: 72 ra
Délka: 685 mm/27 in
Raketa je vypletená na napětí 25/24


Raketa testována závodními hráči - dostala známku 1*****

Stupnice hodnocení -
1***** špičkové herní vlastnosti
1**** výborné herní vlastnosti
1*** velmi kvalitní herní vlastnosti
1** dobré herní vlastnosti
1* průměrné herní vlastnosti

BABOLAT PURE DRIVE 2021


Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....