Babolat Propulse Fury Clay Men Drive Blue

Kód21425d
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Velikost
Katalogová cena 4.099,-
Cena za 1 kus 1.999,- Kč
Ušetříte 2.100,- Kč (51%)
Cena od 2 kusů 1.999,- Kč
Cena od 3 kusů 1.999,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Popis produktu

Změřte délku vložky obuvi z jiných bot, které nosíte a napište délku vložky obuvi v milimetrech do poznámky v objednávce nebo  pro výběr správné velikosti obuvi klikněte na tento odkaz. Tím se zaručeně přesně napoprvé trefíte do správné velikosti obuvi.

Propulse Fury - plná ochranných prvků 
 
Tenisová obuv  Babolat Propulse Fury je navržena tak, aby maximalizovala stabilitu, odolnost a pohodlí pro potřeby moderního hráče. Stabilitu a podporu středu nohy zajišťuje širší a pružnější boční pásek  Powerbelt. Vyšší patní límec zajišťuje perfektní  podporu paty. Technologie   Active Flexion zajišťuje lehké odpružení a v kombinaci s mezipodešví   KPRS-X přináší zcela nový systém tlumení nárazu. V tenise hráči došlapují na zem pod specifickým úhlem, takže bylo vyvinuto polstrování paty, které odpovídá specifičnosti hry.   KPRS-X je EVA podložka vyrobená z vysoce kvalitní pěny se specifickým tvarem a místem pro lepší ochranu paty a nohy. Hbitost, přesnost, rychlost a extrémní trvanlivost jsou znaky podrážky   Michelin Performance, která byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Michelin. Tenisová obuv Babolat Propulse Fury má speciálně upravenou podrážku pro  všechny povrchy kurtů 

Změny oproti předchozímu modelu: O 40g lehčí
 díky gumovému krunýři paty, místo kompresor systému - lehká pěna  KPRS - X. Tyto boty váží pouhých  370g! Trvanlivost zajišťuje technologie  DIN 20, speciální směs snižující obrušování podrážky, a to i při náročných bočních skluzech. Svrchní materiál boty upraven inovativní technologií  Cell Shield pro delší trvanlivost. 

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....