Program pro závodní hráče
 
Pokud jste závodní hráč, hráčka tenisu, badmintonu nebo padelu, Vaše registrace (licence) je aktivní, můžeme Vám poskytnout slevy z dopuručených cen produktů (každý produkt má jinou hráčskou slevu).
 
Výhody nákupu u nás
U nás nakoupíte své hráčské vybavení bez jakýchkoliv omezujících podmínek (vyjímkou je registrace v e-shopu, viz níže):
- slevy platí již od jednoho kusu jakéhokoliv zboží nabízeného v e-shopu
- nezatěžujeme Vás žádnými nevyhovujícími smlouvami
- zajímají nás jen a pouze Vaše výsledky, které budeme tímto velmi rádi podporovat.
 
Registrace do PROGRAMU PRO ZÁVODNÍ HRÁČE
Jedinou podmínkou pro získání hráčských cen v PROGRAMU PRO ZÁVODNÍ HRÁČE je zaslání Vaší adresy včetně telefonu, kterou potřebujeme k vytvoření Vašeho hráčského účtu a odkazu Vašeho aktivního záznamu na stránkách svazu (zkopírovat odkaz, udělat snímek obrazovky, vyfotit ji, atd..):
- pro TENIS využijte tento odkaz - http://cztenis.cz/
- pro BADMINTON využijte tento odkaz - https://czechbadminton.cz/licence
- pro PADEL využijte tento odkaz - https://www.czpadel.cz/index.php?page=players
 
Vše zašlete na e-mail: info@babolat-online.cz
 
Následně Váš požadavek zkontrolujeme a pokud bude vše v pořádku, zašleme Vám na e-mail potvrzení o přidělení přístupu k hráčským cenám. Poté se můžete po přihlášení do Vašeho účtu podívat, za kolik si u nás můžete pořidit Vaše nové vybavení či jiné produkty z naší velmi široké nabídky.
 
Úprava podmínek nákupu
Při nákupu za VELKOOBCHODNÍ/HRÁČSKÉ ceny jsme bohužel nuceni malinko upravit podmínky nákupu o tyto body:
- nebudou Vám zaslány bonusy uvedené v názvu zboží (trička, platí pouze k nákupu za běžné internetové ceny)
- některé rakety, i když je v názvu a popisu uvedeno" VYPLETENÁ", nemusí být při nákupu za VELKOOBCHODNÍ/HRÁČSKÉ ceny vypletené a s obalem (tuto skutečnost si můžete zjistit předem zavoláním na uvedené telefonní číslo nebo zasláním dotazu na uvedený e-mail)
- vždy platíte dopravu. Možnost způsobu platby ZDARMA zůstává.
- při nákupu za VELKOOBCHODNÍ/HRÁČSKÉ ceny na kterékoliv naší prodejně lze platit pouze hotově (platba kartou není možná)
 
Na tyto slevy nevzniká automaticky žádný právní nárok, jsou plně v kompetenci provozovatele e-shopu a jsou individuální. Platnost a výše slev jednotlivých hráčských účtů je na rozhodnutí provozovatele e-shopu. Změna podmínek, platnosti slev jednotlivých hráčských účtů je plně v kompetenci provozovatele e-shopu, uživatelé hráčských účtu nemusí být informováni.