Program pro závodní hráče

 

Pokud jsi aktivní závodní hráč, hráčka tenisu badmintonu a padelu, tvoje registrace (licence) je aktivní, nepropadlá, můžeme ti poskytnout slevy z doporučených cen produktů ve výši maximálně  -55% (každý produkt má jinou hráčskou slevu).


Podmínkou pro získání hráčských cen v PROGRAMU PRO ZÁVODNÍ HRÁČE je zaslání (e-mailem) naskenované, zkopírované, aktivní hráčské registrace (licence) nebo zkopíruj hráčský kontakt z www. stránek: (tenis - http://www.cztenis.cz, badminton - http://czechbadminton.cz/licence), dodací adresy, jména a příjmení, telefonu a e-mailu, které jsou potřebné pro založení tvého PŘÍSTUPU K HRÁČSKÝM CENÁM.

* červeně označené položky jsou důležité pro vytvoření hráčského účtu.

Platí pro sporty - tenis, badminton, padel a pro nákupy na IČO pro ostatní spolky, družstva, kluby u ostatních druhů sportů.

Platí pro:

BABYTENIS

MLADŠÍ ŽÁCI

STARŠÍ ŽÁCI

JUNIOŘI

DOSPĚLÍ

Na základě těchto údajů ti po ověření správnosti údajů zašleme přístupové údaje do e-shopu pro nákupy za HRÁČSKÉ CENY v PROGRAMU PRO ZÁVODNÍ HRÁČE.
 
Na tyto slevy nevzniká automaticky žádný právní nárok, jsou plně v kompetenci a rozhodnutí provozovatele e-shopu a jsou individuální. Platnst a výše slev jednotlivých hráčských účtů je na rozhodnutí provozovatele e-shopu. Změna podmínek, platnosti slev jednotlivých hráčských účtů je plně v kompetenci provozovatele e-shopu, uživatelé hráčských účtu nemusí být informováni.

Vše pošli na e-mail: info@babolat-online.cz
 
HRÁČSKÉ CENY PLATÍ PRO VEŠKERÉ ZBOŽÍ DOSTUPNÉ V E-SHOPU www.babolat-online.cz a jsou individuální.

Babolat-online.cz