Testovací centrum

 

Testovací centrum JONATHAN O.M., s.r.o. , certifikované oficiálním zastoupením značky BABOLAT, nabízí k otestování rakety pro tenis a badminton. Pro tenisové rakety máme připraven přímo u SHOWROOMU tenisový kurt s tvrdým povrchem, kde můžete otestovat tenisové rakety značky BABOLAT. Nemusíte se obávat, díky tvrdému povrchu kurtu ušpinění obuvi, lze testovat i v obuvi, ve které přijedete. K testování Vám poskytneme i nahrávací stroj pro důkladné otestování raket a veškeré potřebné rady, zkušenosti.

Testovací centrum JONATHAN O.M., s.r.o. se může pyšnit, že je prvním certifikovaným testovacím centrem BABOLAT pro tenis v ČR.

Doporučujeme si před testováním zavolat na tel. 602 157 581 a domluvit si datum a čas testování a modely raket, aby nebyly rakety vypůjčené, popř. se nekryl čas testování s jinými zákazníky.

Tenisové testovací rakety

https://www.babolat-online.cz/cs/katalog/tenis/tenisove-rakety-babolat-pokrocily/tenisove-testovaci-rakety/

Badmintonové testovací rakety

https://www.babolat-online.cz/cs/katalog/badminton/badmintonove-rakety-babolat-pokrocily/badmintonove-testovaci-rakety/

 

K testování raket používáme nejnovější nahrávací stroj TUTOR TENNIS PLAYER PLUS.

 
  • Frekvence odpalů: 6 až 40 míčů za minutu.
  • Dráha míče: elektronicky libovolně nastavitelná.
  • Rotace: elektronicky nastavitelná spodní a horní s různou intensitou nastavení.
  • Nastavení úhlu výstřelu: elektronicky.
  • Nastavení rychlosti míčků: elektronicky, až 135 km/h.
  • Dálkové ovládání: ano, lze jím z Vaší strany kurtu ovládat nahrávací stroj s jeho veškerými nastaveními.
  • Oscilátor : funkce 2-line ( pravidelné střídání výstřelu vlevo / vpravo) , 2 možnosti ( více na střed, více k čarám), random ( náhodné vystřelování vlevo/vpravo ).
  • 3 přednastavené herní režimy simulovaného protihráče: beginner - začátečník , intermediate - středně pokročilý, advanced - pokročilý.
  • Každá obtížnost simulace má přednadstavené hodnoty rychlosti míče, kadence vystřelování, úhlu výstřelu a rotace, které si můžete samozřejmě sami libovolně měnit, ale při opětovném spuštění PLAYER MODU se vždy navrátíte k těmto přednastaveným osvědčeným hodnotám.

Nahrávací stroj nastavíme tak, aby Vám nahrával všechny míče stejně, do jednoho místa, aby bylo možno nezávisle na kvalitě nahrávajícího, např. protihráče, trenéra, na druhé straně kurtu, posoudit každou jednotlivou, stejně vypletenou testovací raketu. Protihráč, trenér Vám nedokáže nahrát stejnou intenzitou, do stejného místa a se stejnou rotací míčky, abyste mohl posoudit vhodnost rakety, kterou si chcete pro svůj styl vybrat. Věřte, že po zkušenostech z testování, 99% zákazníků odchází se zcela jinou raketou, než kterou si zamýšleli koupit.

Navíc jsme pro Vás připravili možnost si změřit rychlost Vašeho podání pomocí mobilního tenisového radaru SPEEDTRAC X v rámci testování nebo jako zpestření Vámi pořádaného turnaje pro hráče.

Děkujeme a těšíme se na Vás na našem testovacím tenisovém kurtu.

JONATHAN team.