Babolat Technical Vertuo Juan Lebron 2024

Kód150152
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 4.850,-
Cena za 1 kus 4.850,- Kč
Ušetříte 0,- Kč (0%)
Cena od 2 kusů 4.850,- Kč
Cena od 3 kusů 4.850,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 4.705,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Jak byste popsal "vlka"? Hbitý, agresivní, velkolepý... Tato raketa, výsledek spolupráce s Juanem Lebrónem, pokud jste technický útočník, který rád přebírá iniciativu a využívá svou techniku a sílu ke změně, je to raketa pro vás. Abychom tomuto profilu hráče dokonale vyhověli, vyvinuli jsme raketu Juan Lebrón Technical Vertuo, která poskytuje snadnou sílu i přesnost vašich útočných úderů. Navíc budete hrát v barvách nejlepšího hráče světa! Profesionální hráči týmu BABOLAT mohou hrát s upraveným nebo jiným modelem, než je vyobrazené vybavení.


Výhody

SNADNÁ SÍLA

Výkon rakety závisí na hráči, který ji používá. To je realita, a proto jsme u této rakety použili měkké materiály, abyste mohli využít pružnosti povrchu rakety. Získáte tak sílu bez námahy, která vám pomůže získat to nejlepší z vaší hry.

PŘESNOST

Technický útočník musí být rozhodný při každém útoku. K tomu je nutná přesnost. Díky vzoru dírek přizpůsobenému tvaru diamantu budou vaše údery rozhodné jako chirurgický úder.

KOMFORT

Při výběru rakety je klíčovou vlastností pohodlí při hře. Abychom vám zajistili, že si budete moci užívat hraní tak často, jak budete chtít, vyvinuli jsme tuto raketu z měkčích materiálů i s nižší hmotností, abychom snížili únavu vašich rukou a zajistili větší výdrž a pohodlí.

SMART BUTTCAP

Všestranný systém, který umožňuje hráčům přizpůsobit velikost řemínku nebo zcela odstranit zápěstní řemínek.VIBRABSORB SYSTEM²

Tento systém využívající technologii SMAC integruje elastomery do uhlíkových vláken jádra a rukojeti rakety a zajišťuje tak optimální tlumení nárazů.


3D SPIN+

Zvýšené vzory na povrchu rakety v kombinaci s drsnou povrchovou úpravou umožňují údery s větší rotací a zvyšují kontrolu.

Specifikace


 Konstrukce:  Graphite
 Hlava:  DIAMOND
 Váha:  355 gramů
 Vyvážení:  DO HLAVY
 Rám (mm):  38
 Jádro:  EVA
 Určení:  PROFI

 

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1759 recenzí)
18.06.2024 | Jiří
dobrá zkušenost...
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....