Babolat Technical Veron Juan Lebron 2024

Kód150151
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 6.350,-
Cena za 1 kus 6.350,- Kč
Ušetříte 0,- Kč (0%)
Cena od 2 kusů 6.350,- Kč
Cena od 3 kusů 6.350,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 6.160,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Jak byste popsal "vlka"? Hbitý, agresivní, velkolepý... Tato raketa, která je výsledkem spolupráce s Juanem Lebrónem, nabízí dynamickou sílu a přesnost při útočných úderech a také exkluzivní design. Raketa vám pomůže dorazit soupeře a stát se TECHNICKÝM STRÝČKEM, o jakém jste snili. S raketou Juan Lebrón Technical Veron můžete nyní hrát v barvách nejlepšího hráče světa. Profesionální hráči týmu BABOLAT mohou hrát s upraveným nebo jiným modelem, než je vyobrazené vybavení.


Výhody

DYNAMICKÁ SÍLA

Chcete hrát s karbonovou raketou, ale vždycky vám připadá příliš tuhá? Nedokážete optimalizovat výbušnost karbonu? Abychom vám pomohli, vyvinuli jsme tuto raketu s jedinečnou technologií CARBON FLEX. Vyzkoušejte ji a objevíte zcela nový pocit zvaný dynamická síla. Nyní máte také přístup k síle karbonu.

PŘESNOST

Technický útočník musí být rozhodný při každém útočném úderu. K tomu je nutná přesnost. Díky vzoru dírek přizpůsobenému tvaru diamantu budou vaše údery přesné jako chirurgický zákrok!

KOMFORT

Padel je především hra, kterou byste měli hrát bez obav. Víme, že tuhost rakety může některým hráčům způsobit nepříjemné pocity na ruce. Proto náš výzkumný a vývojový tým pracoval na snížení rizika zranění a přišel s novou technologií. Systém VIBRABSORB SYSTEM, Powered by SMAC, je vyroben z elastomerového materiálu integrovaného do konstrukce rakety. Hrajte bezpečněji a s větším komfortem při každém úderu!

CARBON FLEX

Výplet dvou různých materiálů na povrchu rakety umocňuje jejich výhody: výbušná síla karbonu v kombinaci s lehkou silou skelných vláken vytváří pružný povrch, který vám přináší dynamický výkon.

SMART BUTTCAP

Všestranný systém, který umožňuje hráčům přizpůsobit velikost řemínku nebo zcela odstranit zápěstní řemínek.VIBRABSORB SYSTEM²

Tento systém využívající technologii SMAC integruje elastomery do uhlíkových vláken jádra a rukojeti rakety a zajišťuje tak optimální tlumení nárazů.


3D SPIN+

Zvýšené vzory na povrchu rakety v kombinaci s drsnou povrchovou úpravou umožňují údery s větší rotací a zvyšují kontrolu.


HOLES PATTERN SYSTEM

Optimalizované rozložení a velikost otvorů specifických pro každý tvar rakety optimalizuje přenos energie a zvyšuje přesnost při vracení úderů.

Specifikace


 Konstrukce:  Graphite
 Hlava:  DIAMOND
 Váha:  365 gramů
 Vyvážení:  DO HLAVY
 Rám (mm):  38
 Jádro:  EVA
 Určení:  PROFI

 

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1759 recenzí)
18.06.2024 | Jiří
dobrá zkušenost...
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....