Babolat Strike Evo vypletená s obalem

Kód101414
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost gripu
Vyplést raketu výpletem
Tvrdost výpletu
Katalogová cena 4.290,-
Cena za 1 kus 2.499,- Kč
Ušetříte 1.791,- Kč (42%)
Cena od 2 kusů 2.490,- Kč
Cena od 3 kusů 2.400,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.474,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Custom Damp X2 Pure Strike

Katalogová cena 209,- Kč
Cena   145,- Kč
 

Babolat Pure Strike RH X12 2020

Katalogová cena 3.490,- Kč
Cena   1.890,- Kč
 

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Raketa je vypletená kvalitním výpletem a je možné si ji nechat přeplést v kvalitě ERSA !!!

Pokud je pro vás tenis spíše synonymem výzev k sebezdokonalování než jen soutěží, pak jsme vytvořili Strike Evo právě pro vás. Nechápejte prosím špatně, co tím myslíme. Jedná se především o výkonnostní rám. Navrhli jsme ho však na základě nového přístupu založeného na snadném výkonu, ovládání a pohodlí, který vám pomůže dosáhnout vašeho plného potenciálu.

Tenisová raketa Babolat Strike Evo 2020 pro náročné rekreační hráče s větší hlavou rakety a hybridním rámem Control Frame Technology pro přesné a komfortní údery. Raketa je vybavena prvkem C2 Evo Feel, který ještě více tlumí nežádoucí vibrace a údery jsou tak pohodlnější než kdy dřív. Nároky na sílu hráče jsou u této rakety velmi malé, protože sama generuje spousty energie.

Výhody

SÍLA

Řekli jste nám, že potřebujete sílu, abyste podpořili svou hru, ale podle studie, kterou jsme provedli, máte na mysli raketu, která odpouští, ale zároveň reaguje, a která vám pomůže generovat dodatečnou sílu, kterou hledáte. Díky jejímu novému složení, vzoru strun 16/19 a velikosti hlavy 102 cm2 budete moci provádět silné údery jako nikdy předtím.

KOMFORT

Nesnášíte vibrace v ruce nebo nepříjemný zvuk při odehrání míčku? Problém vyřešen! Chceme, abyste tento nový měkčí pocit zažili při každém úderu, který vám tato raketa poskytne díky technologii C²EVO FEEL. Vyvinuli jsme tuto novou špičkovou technologii a zabudovali ji do 4 různých míst rakety, abychom zvýšili tlumení nárazů a poskytli bezkonkurenční pocit pohodlí při každém úderu.

KONTROLA

Síla je samozřejmě důležitá, ale trochu bezvýznamná, pokud přichází bez pocitu kontroly. S technologií Control Frame kombinujeme stabilitu čtvercového nosníkového rámu s dynamikou pravidelné eliptické konstrukce. Jinými slovy... poskytujeme vám kontrolu, kterou požadujete.

Složení

Graphite

C² EVO FEEL

Špičková technologie zabudovaná na čtyřech různých místech rakety pro lepší tlumení nárazů a bezkonkurenční pohodlí při každém úderu.

CONTROL FRAME TECHNOLOGY

Tato technologie, vyvinutá pro zajištění maximální kontroly, kombinuje stabilitu čtvercového nosníkového rámu s dynamikou eliptické nosníkové konstrukce.

WOOFER SYSTEM

The first and most effective frame-string interaction system that provides a longer ball and string contact time for greater control and comfort.


Vel.hlavy rakety: 660cm2/102sq.in.
Hmotnost: 280g / 9,9oz.
Rovnovážný bod: 320mm
Pružnost: 70ra

Délka:685 mm / 27in.
Složení: Graphite
Vyplétání: 16/19
Grip: SyntecEvo

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....