Babolat SFX Evo Clay Me Black/Fiesta Red

Kód24925a
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost obuvi v EU
Katalogová cena 2.400,-
Cena za 1 kus 1.990,- Kč
Ušetříte 410,- Kč (17%)
Cena od 2 kusů 1.990,- Kč
Cena od 3 kusů 1.990,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 1.930,- Kč
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Změřte délku vložky obuvi z jiných bot, které nosíte a napište délku vložky obuvi v milimetrech do poznámky v objednávce nebo pro výběr správné velikosti obuvi klikněte na tento odkaz. Tím se zaručeně přesně napoprvé trefíte do správné velikosti obuvi.

Pokud máte široká chodidla nebo je pro vás prioritou větší pohodlí v botách, je tu pro vás model SFX. Vynaložili jsme veškeré úsilí, aby se tento vysoce výkonný styl stal králem pohodlí v nabídce obuvi Babolat.


Výhody

POHODLÍ A PODPORA

Prioritou tohoto modelu je pohodlí a výkon, pružný a prodyšný svršek znamená, že na kurtu můžete strávit hodiny. Silnější stélka a speciální tlumicí systém Kompressor poskytují ochranu proti nárazům při tréninku i soutěžích.

FIT

Model navržený s větším prostorem pro přední část chodidla pro všechny hráče tenisu, zejména pro ty se širšími chodidly.

TRVANLIVOST PODRÁŽKY

Ve spolupráci se společností Michelin jsme vytvořili podrážku ze speciálního druhu pryže pro každý povrch kurtu.

 

JEDNOVRSTVÁ SÍŤOVINA
Materiál Matryx na přední části chodidla poskytuje dodatečnou oporu při bočních pohybech.

GUMOVÁ OCHRANA PŘEDNÍ ČÁSTI CHODIDLA
Velmi odolná ochranná pryžová část pokrývající vnitřní část přední části chodidla až po prsty zajišťuje bezkonkurenční odolnost svršku.

ORTHOLITE MOLDED

Stélka OrthoLite® je tvarovaná tak, aby kopírovala tvar chodidla. Vlastnosti pěnového složení zajišťují výjimečné pohodlí, prodyšnost a odolnost.

KOMPRESSOR

Kompresní systém TPR (Thermo Plastic Rubber) umístěný pod patou pro výjimečné tlumení nárazů.


ACTIVE FLEXION

Technologie vyvinutá a patentovaná společností Babolat. Tvar a složení materiálů použitých na podrážku jsou rozděleny do 9 klíčových tlakových bodů pro maximální odezvu.

MICHELIN TENNIS

Složení pryže Michelin se osvědčilo za posledních 15 let a déle, Nabízí skvělou kombinaci přilnavosti a odolnosti, která splňuje extrémní nároky tenisové práce nohou.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1763 recenzí)
05.07.2024 | Jan
Příjemný nákup...
26.06.2024 | Jana
Skvělé webové stránky, vše přehledné. Doporučuji nákup....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....