Babolat RPM Power 1,25mm / Xcel 1,30mm

Kód281038
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 629,-
Cena za 1 kus 449,- Kč
Ušetříte 180,- Kč (29%)
Cena od 2 kusů 449,- Kč
Cena od 3 kusů 449,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 436,- Kč
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Babol Color Black

Katalogová cena 299,- Kč
Cena   230,- Kč
 

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

RPM POWER:

VÝPLET BABOLAT VYVINUTÝ PRO MAXIMÁLNÍ SPIN A VÝKON

Babolat vyvinul nový výplet  RPM Power, který byl jinak kalibrovaný a optimalizovaný, aby byl pružnější a měl větší výkon. Bylo přidáno speciální potažení, které struně dodává city  tak, jak to hráči chtějí.

Svým perleťovým leskem barvy „electric brown“ se od ostatních strun odlišuje.

Výplet představuje 50 % výkonu rakety, můžete sami na kurtu posoudit herní rozdíl s výpletem RPM Power dodávajícím více spinu a razance.

Velká poptávka po větší razanci při zachování spinu, který je pro RPM blast charakteristický. Byl také požadavek na pocity a trochu „říznější“ zvuk, které hráčům dávají větší důvěru“ vysvětluje Alexandre Israel, tenisový Category Manager.

„Zaměřili jsme se tedy tímto směrem a provedli jsme spoustu zkoušek s řadou hráčů, mezi nimiž byl i Dominic Thiem. Byl tím hned nadšen a výplet RPM Power si oblíbil, což nás v našem výzkumu posílilo.“ Vzhledem k tomu, že všichni odborníci ví, že tento rakouský hráč vyžaduje co největší výkon a takový spin, kdy se míč rychle otáčí a přitom dodává optimální pocity, jak to jeho hra vyžaduje, je to obzvláště potěšující.


XCEL:
Polyurethanové vlákno. Komfort a trvanlivost. Určeno pro středně pokročilé, pokročilé hráče a juniory.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1763 recenzí)
05.07.2024 | Jan
Příjemný nákup...
26.06.2024 | Jana
Skvělé webové stránky, vše přehledné. Doporučuji nákup....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....