Babolat RH Padel Juan Lebron 2024

Kód759018
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 3.190,-
Cena za 1 kus 2.999,- Kč
Ušetříte 191,- Kč (6%)
Cena od 2 kusů 2.999,- Kč
Cena od 3 kusů 2.999,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.909,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Padelová taška Juan Lebron v sobě spojuje elegantní a praktický design, a je tak ideální volbou pro náročné hráče padelu, kteří hledají vybavení, které je spolehlivé na hřišti i mimo něj. Tašku RH Padel Juan Lebron jsme navrhli s oddělenými přihrádkami a chytrými kapsami pro snadné uložení každodenních nezbytností. Přenášejte své rakety v naprostém bezpečí spolu s veškerým padelovým vybavením. RH Padel Juan Lebron je vyroben z robustního vnějšího materiálu a je navržen tak, aby vydržel. Vnitřek má bezbarvou podšívku, vyrobenou ze 100% recyklovaných materiálů bez barviv, což je přístup šetrný k životnímu prostředí, který zároveň zaručuje výjimečnou kvalitu. Bag JUAN LEBRON zkrátka splňuje očekávání náročných hráčů padelu s důrazem na funkčnost a kvalitu. Vaše vášeň pro padel si zaslouží vybavení, které splní svůj úkol, a tato taška je tu proto, aby vás doprovázela při každé hře. Profesionální hráči týmu BABOLAT mohou hrát s upraveným nebo jiným modelem, než je vyobrazené vybavení.


Výhody

NAVRŽENO PRO PADEL

Přihrádka, která pojme až 4 rakety, nový silný a odolný izolační materiál, který chrání rakety před výkyvy teplot.

MAXIMÁLNÍ OCHRANA

Tato taška je vyrobena z nového odolného bílého izolačního materiálu, který chrání vaše rakety před náhlými změnami teploty. Rozhodli jsme se pro odolný materiál.

 

ODOLNÝ IZOLOVANÝ PROSTOR

Nová EXTRA odolná, lehká, recyklovatelná a nebarvící izolační tkanina, která ochrání vaše rakety před širokou škálou teplot a teplotních výkyvů.

BEZBARVÁ PODŠÍVKA

Naše nová "bezbarvá" podšívka je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru (PET) a je vyrobena bez barviv: tím, že podšívku tašky nebarvíme, šetříme vodu. Bílá podšívka usnadňuje organizaci a hledání toho, co potřebujete.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1759 recenzí)
18.06.2024 | Jiří
dobrá zkušenost...
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....