Babolat Revenge Women

Kód150110
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 3.999,-
Cena za 1 kus 2.150,- Kč
Ušetříte 1.849,- Kč (46%)
Cena od 2 kusů 2.150,- Kč
Cena od 3 kusů 2.150,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.129,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Padelová raketa by měla vyhovovat vašim potřebám. To je to, co nás ve společnosti Babolat vede při vývoji rakety. Model Revenge Woman vám díky své nízké hmotnosti a měkkým materiálům přinese pohodlí a výkon bez námahy. Podle našich pozorování a testů je právě díky tomu přizpůsobena právě vám. Pojďte si ji osvojit a cítit se na kurtu sebejistě.

Výhody

SNADNÁ SÍLA

Síla rakety závisí na hráči, který ji používá. To je realita a proto jsme u této rakety použili měkké materiály, abyste mohli využít pružnosti povrchu rakety. Získáte tak sílu bez námahy, která vám pomůže využít to nejlepší z vaší hry.

VERSATILITY

Pokud hledáte sílu i kontrolu, je tato raketa ideálním kompromisem. Její slzovitý tvar vám poskytne všestrannost, kterou ve své hře potřebujete.

LEHKOST

Manévrovatelnost je klíčovou vlastností při výběru rakety, která vám pomůže dosáhnout toho nejlepšího z vaší hry. Díky nižší hmotnosti se vám bude s touto raketou lépe manipulovat, což vám pomůže vrátit míče, které obvykle nemůžete, nebo generovat větší sílu díky větší rychlosti ruky. Sníží také únavu vašich paží a poskytne vám větší výdrž a pohodlí.

DYNAMIC STABILITY SYSTEM

Exkluzivní design srdce rakety s centrální zesílenou tyčí zlepšuje stabilitu rakety, poskytuje větší sílu a zvyšuje kontrolu.

HOLES PATTERN SYSTEM

Optimalizované rozložení a velikost otvorů specifických pro každý tvar rakety optimalizuje přenos energie a zvyšuje přesnost při odehrávání úderů.

Specifikace


 Konstrukce:  Graphite
 Hlava:  SLZA
 Váha:  350 gramů
 Vyvážení:  NA STŘED
 Rám (mm):  38
 Jádro:  SOFT EVA
 Určení:  POKROČILÝ


Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1763 recenzí)
05.07.2024 | Jan
Příjemný nákup...
26.06.2024 | Jana
Skvělé webové stránky, vše přehledné. Doporučuji nákup....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....