Babolat Pure Drive 30th Anniversary

Kód101541
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost gripu
Vyplést raketu výpletem
Tvrdost výpletu
Katalogová cena 7.299,-
Cena za 1 kus 7.299,- Kč
Ušetříte 0,- Kč (0%)
Cena od 2 kusů 7.299,- Kč
Cena od 3 kusů 7.299,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 7.080,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Raketa je vypletená kvalitním výpletem a je možné si ji nechat přeplést v kvalitě ERSA !!!

Babolat představil model Pure Drive v roce 1994, který se rychle vypracoval na standard v oblasti výkonu. K oslavě třicetiletého jubilea představuje Babolat speciální edici s názvem 30th Anniversary. Tato edice se pyšní unikátním designem v modré perleťové barvě. Pro ty, kdo chtějí být součástí této slavnostní příležitosti a vlastnit kus tenisové historie, neváhejte a přidejte tento omezený mode

Někteří tomu říkají definice síly. Vy tomu říkáte vaše nespravedlivá výhoda. My tomu říkáme Pure Drive. Babolat uvedl model Pure Drive na trh v roce 1994 a rychle zavedl měřítko výkonu. S každým dalším modelem jsme inovovali a vyvíjeli, abychom splnili požadavky hry. Není divu, že Pure Drive je jednou z nejoblíbenějších a nejuniverzálnějších raket na světě. Desátá generace rakety Pure Drive posune vaši hru na další úroveň díky výbušné síle, která ukončuje body a zvýšenému citu. Raketu Pure Drive si zamilujete, pokud hledáte dokonalou rovnováhu mezi výkonem a citem při každém úderu.

Popis:

Od působivého vítězství Carlose Moyi na Roland-Garros v roce 1998 až k prvnímu Grand Slamovému titulu Sofie Kenin na Australian Open v roce 2020, umožnila hráčům raketa Babolat Pure Drive poznat jejich potenciál “síly”. Od uvedení do distribuce v roce 1994 byla raketa Pure Drive celé roky světovým bestsellerem. Zařadila se jako nejlepší volba pro profesionální i rekreační hráče. Tuto sezónu kultovní produkt zažívá výkonnostní vývoj.

NEZPOCHYBNITELNĚ VÝJIMEČNÝ STANDARD

Jedna z nejpopulárnějších raket na světě, Babolat Pure Drive během let pomohla mnoha charismatickým hráčům k mezinárodním titulům. Carlos Moya, Kim Clijsters, Garbiñe Muguruza, Fabio Fognini, Li Na, Sofia Kenin , Karolína Plíšková a mnoho dalších se těšili z vítězství s raketou Pure Drive v ruce.

Raketa Pure Drive vděčí za svůj úspěch své všestrannosti – je vhodná pro profesionální i rekreační hráče. Je známá pro svou sílu, ovladatelnost a všestrannost. tato legendární raketa byla světovým bestsellerem posledních 20 let. Její poznávací znamení -   modrá barva a stále se vyvíjející design udávají výjimečný standard – často napodobovaný, ale nikdy dosažitelný!

SÍLA A VÝBUŠNOST, VÍTĚZNÁ KOMBINACE

V DNA rakety Pure Drive je síla v každém úderu. Její nespornou výhodou je také vynikající stabilita a eliptický tvar rámu, který je odolný proti ohýbání. To vše pro ideální sílu.

Raketa Pure Drive je pravidelně inovována na základě změn ve hře, ale současně zachovává svůj původní charakter.

DVĚ INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE   BABOLAT

Raketa Pure Drive je vylepšena dvěma novými technologiemi zlepšujícími výkon.

- HTR (High Torsional Rigidity) - systém vyšší torzní stability pro efektivnější údery a optimální sílu při returnu. Tato odolnost vůči rotaci přináší větší toleranci u úderů mimo střed rakety. Tento systém spolu s ověřenou sílou rakety poskytuje v nové Pure Drive údery silné a výbušné jako nikdy dřív.

-  SWX (Smac Wrap eXtended) - filtry vibrací, ponechávající pouze ty, které dávají hráčům nejlepší pocit. S touto technologií nabízí raketa Pure Drive nepřekonatelný pocit při každém úderu a zároveň tlumí (redukuje) škodlivé vibrace způsobující tenisový loket.

Tenisová raketa  Babolat Pure Drive poskytuje naprostou vyváženost mezi kontrolou a sílou úderů. Její univerzálnost z ní činí tenisovou zbraň vhodnou pro široké spektrum hráčů všech úrovní.

Použité Technologie:
SWX - vylepšená absorpce vibrací díky novému materiálu, který je zabudován do grafitu, poskytuje lepší cit při úderu. Na testování optimální hladiny vibrací pro nejlepší možný pocit Babolat spolupracoval s inovativní francouzskou společností SMAC, která působí v aeronautice.
GT TECHNOLOGY - GT konstrukce poskytuje sílu a kontrolu při kontaktu s míčem.
ELIPTICKÝ RÁM - tvar rámu poskytuje torzní stabilitu pro optimální sílu.
FSI POWER TECHNOLOGY – optimální síla v každém úderu. Nová Pure Drive má způsob vyplétání FSI Power a nové průchodky ve tvaru diamantu k zajištění většího sweet spotu. Výsledkem je maximální síla v každém úderu, i při zásahu mimo střed.
RESPONSE WOOFER - úspora energie díky novému PEBAX materiálu, který je součástí průchodek a bumperu.
HTR - systém vyšší torzní stability pro efektivnější údery a optimální sílu při returnu. Tato odolnost vůči rotaci přináší větší toleranci u úderů mimo střed rakety. Tento systém spolu s ověřenou sílou rakety poskytuje v nové Pure Drive údery silné a výbušné jako nikdy dřív.

Složení: 100% Graphite
Velikost hlavy: 645 cm2 / 100 in2
Hmotnost: 300 g
Vyvážení: 320 mm
Tuhost: 72 ra
Délka: 685 mm/27 in
Raketa je vypletená na napětí 25/24

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....