Babolat Jet Tere 2 Clay Women Queen Jio Grey

Kód24688a
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost obuvi v EU
Katalogová cena 2.700,-
Cena za 1 kus 2.149,- Kč
Ušetříte 551,- Kč (20%)
Cena od 2 kusů 2.149,- Kč
Cena od 3 kusů 2.149,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.085,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Změřte délku vložky obuvi z jiných bot, které nosíte a napište délku vložky obuvi v milimetrech do poznámky v objednávce nebo pro výběr správné velikosti obuvi klikněte na tento odkaz. Tím se zaručeně přesně napoprvé trefíte do správné velikosti obuvi.


Jste rychlý a hbitý hráč a chcete ultralehkou tenisovou obuv, která vám pomůže volně se pohybovat po kurtu? Pak je nový model Jet Tere 2 určen právě pro vás. S hmotností 320 gramů* se jedná o nejlehčí model v naší nabídce. Po pozorování a rozhovorech s klubovými hráči, jako jste vy, jsme se rozhodli přidat do tohoto modelu více pohodlí a stability. Výsledkem je nová generace modelu Jet Tere, která je mnohem univerzálnější, ať už se pohybujete bokem v zadní části kurtu, nebo se ženete vpřed.


Výhody

LEHKOST

Zeštíhlený svršek a prodyšná síťovina modelu Jet Tere 2 jsou tak lehké (320 g ve velikosti 42,5 EU), že se s botou budete cítit jako v jednom kole, ať už budete hrát jakkoli tvrdě. Integrované boční výztuhy na vnější i vnitřní straně boty pomáhají zajistit stabilitu a oporu a zároveň činí tento model ultralehkým.

KOMFORT

Poddajný svršek a vysoce prodyšná síťovina působí na každé části chodidla jako druhá kůže. Pro ještě zásadnější odpružení při každém kontaktu s kurtem je nyní mezipodešev o 5 % silnější. Výsledek: bezkonkurenční pohodlí, když máte na nohou model Jet Tere 2.

UDRŽITELNOST

bychom zvýšili odolnost a prodloužili životnost těchto bot, zvýšili jsme tloušťku podrážky v oblastech, které se při pohybu nejvíce opotřebovávají. Podešev JET Tere 2 v kombinaci s technologií Michelin nabízí zvýšenou odolnost, která snižuje opotřebení a oděr spojený se specifickými tenisovými pohyby.

 

ORTHOLITE MOLDED

Stélka OrthoLite® je tvarovaná tak, aby kopírovala tvar chodidla. Vlastnosti pěnového složení zajišťují výjimečné pohodlí, prodyšnost a odolnost.

MICHELIN PREMIUM TENNIS

Pryž Michelin Premium je nejodolnější složení, jaké kdy bylo vyvinuto. Nabízí zvýšenou odolnost a optimální přilnavost, aby splňovala extrémní nároky tenisové práce nohou.

GUMOVÁ OCHRANA PŘEDNÍ ČÁSTI CHODIDLA
Velmi odolná ochranná pryžová část pokrývající vnitřní část přední části chodidla až po prsty zajišťuje bezkonkurenční odolnost svršku.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1763 recenzí)
05.07.2024 | Jan
Příjemný nákup...
26.06.2024 | Jana
Skvělé webové stránky, vše přehledné. Doporučuji nákup....

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....