Babolat Evo Aero Lite 2023 vypletená s obalem

Kód101507
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost gripu
Vyplést raketu výpletem
Tvrdost výpletu
Katalogová cena 3.950,-
Cena za 1 kus 2.890,- Kč
Ušetříte 1.060,- Kč (27%)
Cena od 2 kusů 2.890,- Kč
Cena od 3 kusů 2.850,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Raketa je vypletená kvalitním výpletem a je možné si ji nechat přeplést v kvalitě ERSA !!!

Raketu dodáváme včetně obalu na celou raketu.

Tenis je pro vás hra, ale také sport, který je o radosti, výzvě a pohybu. Proto jsme raketu Evo Aero Lite navrhli tak, aby měla vše, co potřebujete k rychlému pokroku a zároveň i zábavě na kurtu. Tato tenisová raketa má aktualizovaný rám, který nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a pohodlím při každém úderu. Lehká raketa Evo Aero Lite je jednou z nejsnadněji ovladatelných a nejhratelnějších raket z řady Evo. Díky modernímu a ženskému sportovnímu designu vám tato raketa pomůže na kurtu podávat dobré výkony i vypadat dobře! Každá tenisová raketa Evo je dodávána s gripem Syntec Evo, který je měkký a odpružený pro maximální pohodlí při každém úderu.


Výhody

SNADNÁ SÍLA

Řekli jste nám, že pro svou hru potřebujete sílu. Proto jsme pro vás navrhli dokonalou raketu se zcela novým konceptem nazvaným Easy Power. Díky této nové konstrukci s hlavou o velikosti 102 cm2 (660 cm2) nebylo nikdy tak snadné poslat míček zpět na dlouhou vzdálenost silným úderem. .

KOMFORT

Zdokonalená technologie SMAC EX . Viskoelastický materiál na čtyřech klíčových místech kolem aeromodulárního rámu (3"/6"/9"/12") tlumí vibrace a ztišuje zvuk míčku dopadajícího na struny. Díky tomu je hra příjemná a pohodlná.

SNADNÁ ROTACE

Aerodynamický rám Evo Aero s úplně novým vzorem strun 16x18 umožňuje snadnější rotaci míčku při každém úderu a pomáhá vám cítit se jistěji. Díky extra trampolínovému efektu získáte více síly, ale odčerpáte méně energie.

WOOFER SYSTEM

První a nejefektivnější systém interakce rámu a struny, který zajišťuje delší dobu kontaktu míčku se strunou pro lepší kontrolu a pohodlí.

SPIN ALPHA

Aeromodulární rám byl přepracován a vylepšen o zbrusu nový vzor strun 16x18, Vylepšený trampolínový efekt vám poskytuje snadnější výkon při sníženém množství energie.

EVO 4 FEEL

Zdokonalená technologie SMAC EX . Viskoelastický materiál na čtyřech klíčových místech kolem aeromodulárního rámu (3"/6"/9"/12") tlumí vibrace a ztišuje zvuk míčku dopadajícího na struny. Díky tomu je hra příjemná a pohodlná.

Technické parametry

Velikost hlavy 660 cm2
Délka 685 mm
Hmotnost 260 g
Pružnost 64 RA
Rovnovážný bod 320 mm
Složení Graphite
Výplet 16/18

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....