Babolat Counter Viper

Kód150103
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 7.399,-
Cena za 1 kus 5.499,- Kč
Ušetříte 1.900,- Kč (26%)
Cena od 2 kusů 5.299,- Kč
Cena od 3 kusů 4.999,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 5.334,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Tolerance a výbušná síla: přesně to, co potřebujete, abyste se stali zdí a trpělivě kontrolovali hru a čekali na ideální míč, který chcete rozbít. Jinými slovy, abyste byli protiútočníkem. COUNTER VIPER je osvěžena zcela novým exkluzivním designem, díky němuž je každá raketa jedinečná. Buďte COUNTER STRIKER.

Výhody

VÝBUŠNÁ SÍLA

Potřebovali jste sílu, my vám dodáme výbušnost. Při nejvyšší intenzitě díky kombinaci karbonového povrchu a technologie X-EVA objevíte dosud nepoznanou výbušnou sílu. Udělejte rozdíl a přemožte své soupeře.

TOLERANCE

Klíčem k ovládání hry a k tomu, abyste byli protihráčem, je tolerance. Víme to, a proto jsme navrhli nový tvar rakety s větším sweet spotem. Připravte se poslat zpět každý míček, i ten nejtěžší, a získat tak zpět výhodu hry.

KOMFORT

Padel je především hra, kterou byste měli hrát bez obav. Víme, že tuhost rakety může některým hráčům způsobit nepříjemné pocity na ruce. Proto náš výzkumný a vývojový tým pracoval na snížení rizika zranění a přišel s novou technologií. Systém VIBRABSORB SYSTEM, Powered by SMAC, je vyroben z elastomerového materiálu integrovaného do konstrukce rakety. Hrajte bezpečněji a s větším komfortem při každém úderu.

X-EVA

Sendvičová konstrukce jádra se třemi různými vrstvami EVA přizpůsobenými každé raketě zvyšuje výbušnost při silných úderech díky dvěma tužším vnějším vrstvám a zároveň poskytuje větší odpouštění a pohodlí díky pružné vnitřní vrstvě při měkčích úderech.

3D SPIN+

Zvýšené vzory na povrchu rakety v kombinaci s drsnou povrchovou úpravou umožňují údery s větší rotací a zvyšují kontrolu.

HOLES PATTERN SYSTEM

Optimalizované rozložení a velikost otvorů specifických pro každý tvar rakety optimalizuje přenos energie a zvyšuje přesnost při vracení úderů.

Specifikace


 Konstrukce:  Graphite
 Hlava:  DIAMOND
 Váha:  365 gramů
 Vyvážení:  DO HLAVY
 Rám (mm):  38
 Jádro:  X-EVA
 Určení:  PROFI
Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....