Babolat Air Vertuo 2023

Kód150124
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Katalogová cena 4.400,-
Cena za 1 kus 3.090,- Kč
Ušetříte 1.310,- Kč (30%)
Cena od 2 kusů 3.090,- Kč
Cena od 3 kusů 3.090,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.997,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Může se hodit...

Babolat Mini Racket Pure Aero 2019

Katalogová cena 650,- Kč
Cena   499,- Kč
 

BABOLAT 3 PAIRS PACK WHITE

Katalogová cena 349,- Kč
Cena   290,- Kč
 

Popis produktu

Všichni chceme bodovat... Všichni jsme STRIKEŘI! Studiem hry jsme zjistili různé profily hráčů. Mezi nimi je i vzdušný útočník, který je super dynamický, využije každou příležitost jít k síti a svou rychlost využije k vytvoření síly. Abychom podpořili to nejlepší z jeho hry, vyvinuli jsme model Air Vertuo, který poskytuje snadnou sílu s extrémní ovladatelností. Tato nejlehčí a nejměkčí verze rakety nové generace vás povzbudí k tomu, abyste vyskočili z ničeho a stali se AIR STRIKEREM.


Výhody

SNADNÁ SÍLA

Výkon rakety závisí na hráči, který ji používá. To je realita, a proto jsme u této rakety použili měkké materiály, abyste mohli využít pružnosti povrchu rakety. Získáte tak sílu bez námahy, která vám pomůže získat to nejlepší z vaší hry.

OVLADATELNOST

Co byste řekli, kdybyste mohli mít raketu extrémně obratnou s ještě větší silou? Asi byste si řekli, že to není možné... Ale my jsme to dokázali! Díky novému hybridnímu tvaru a nízké hmotnosti se budete moci pohybovat ještě rychleji a generovat více síly. Nyní můžete být skutečně takovým AIR STRIKERem, jakým chcete být.

KOMFORT

Při výběru rakety je klíčovou vlastností pohodlí při hře. Abychom vám zajistili, že si budete moci užívat hraní tak často, jak budete chtít, vyvinuli jsme tuto raketu z měkčích materiálů i s nižší hmotností, abychom snížili únavu vašich rukou a zajistili větší výdrž a pohodlí.

SMART BUTTCAP

Všestranný systém, který umožňuje hráčům přizpůsobit velikost řemínku nebo zcela odstranit zápěstní řemínek.

VIBRABSORB SYSTEM

Systém SMAC zajišťuje lepší absorpci vibrací díky novému elastomerovému materiálu integrovanému do grafitu jádra rakety, který poskytuje větší pohodlí při každém úderu a zároveň snižuje riziko zranění.

3D SPIN

Zvýšené vzory na


Specifikace


 Konstrukce:  Graphite
 Hlava:  HYBRID
 Váha:  345 gramů
 Vyvážení:  DO HLAVY
 Rám (mm):  38
 Jádro:  EVA
 Určení:  POKROČILÝ

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (1758 recenzí)
29.04.2024 | Veronika
Rychlé a přehledné nakupování....
28.04.2024 | Martin
Jednoduchý nákup kvalitní obuvy:-)...
24.04.2024 | Bohumila
Můj oblíbený eshop...
23.04.2024 | Jiří
Přehledné a jednoduché, postrádám zásilkovnu...

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....