BABOLAT STORM PADEL + bonus TRIČKO

Kód150050
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Bonusy
Původní cena 3.699,-
Cena za 1 kus 2.299,- Kč
Ušetříte 1.400,- Kč (38%)
Cena od 2 kusů 2.299,- Kč
Cena od 3 kusů 2.299,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.184,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

K této raketě si můžete zakoupit tričko španělské značky ze speciálního funkčního materiálu v hodnotě 490,- Kč, jako bonus za pouhou 1,- Kč. Neplatí při nákupu 2 a více kusů za sníženou cenu.

Padelové rakety jsou vyrobeny převážně z lehkých kompozitních materiálů (většinou karbonovo-laminátové směsi) a nemají výplet. Jejich celková délka je 45 cm a úderová plocha přibližně 26x29 cm. Jejich povrch je hladký a obsahuje četné díry, které snižují odpor vzduchu při úderech.

Závodní raketa, která poskytuje maximální výkon díky tvaru diamantu a černé pěně EVA s extrémní návratností energie. Osmiúhelníkový tvar rámu je ještě aerodynamický. Jeho rám z uhlíkových vláken a přidání zón 3K uhlíkových vláken poskytuje velkou stabilitu při nárazu a vynikající trvanlivosti.

Specifikace:
  • Hmotnost: 355 g
  • Profil: 38 mm
  • Tvar: Diamant
  • Délka: 455 mm
  • Vyvážení: 265 mm

Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT Vám dává vždy něco navíc .....