BABOLAT PURE DRIVE TEAM 2015 VYPLETENÁ

Kód101300
VýrobceBABOLAT
Záruční doba5 let
Vyberte velikost gripu
Vyplést raketu výpletem
Tvrdost výpletu
Původní cena 4.699,-
Cena za 1 kus 2.490,- Kč
Ušetříte 2.209,- Kč (47%)
Cena od 2 kusů 2.390,- Kč
Cena od 3 kusů 2.290,- Kč
Cena V.I.P. KLUB BABOLAT (chci členství) 2.366,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Raketa je vypletená.

Raketu nedodáváme včetně obalu na celou raketu.


Popis:

NOVINKA PRO ROK 2015 - ŘADA TENISOVÝCH RAKET BABOLAT PURE DRIVE
Středně lehká tenisová raketa Babolat Pure Drive Team GT, z nové kolekce raket Pure Drive, váží pouze 285 gramů. Nabízí tak hráči vyjímečnou manévrovatelnost, při které si zároveň udržuje značnou sílu úderů. Díky skvělé ovladatelnosti rakety je ideální pro rychlé změny rytmu hry nebo hru na síti, ale s přehledem vás podrží i v tvrdých výměnách od základní čáry. Od zahájení prodeje prvního modelu rakety Babolat Pure Drive se tenis značně vyvinul - tenisové povrchy jsou rychlejší, míče živější a hráči silnější. Nová tenisová raketa Babolat Pure Drive Team GT je navržena tak, aby mohl hráč dominovat výměnám díky ovládnutí a kontrolování své síly, jako nikdy předtím.

V roce 2014 byla uvedena na trh první elektronická raketa Babolat Play. Díky této raketě se otevřela nová éra v historii tenisu a rovněž umožnila pracovat s daty hráčů. Data nasbíráná během testů pomohla lépe identifikovat oblast sweetspotu, který je u tenisové rakety Babolat Pure Drive Team GT 2015 posunut výš než je obvyklé. Raketa využívá novou technologii FSI (Frame String Interaction) - užší způsob vyplétání v oblasti sweetspotu, díky čemuž dosáhnete delších úderů a udržíte si soupeře za základní čárou. Zároveň technologie FSI v kombinaci s nejefektivnějším systémem na spojování rámů a strun Woofer poskytuje hráči větší kontrolu nad každým míčem, než kdy dřív. Samozřejmostí je technologie na tlumení negativních vibrací Cortex Active, díky které je zajištěn perfektní přenos informací do ruky hráče, která tak získává nesrovnatelný cit pro míč, větší sílu a kontrolu nad každým úderem. Oválný tvar rámu poskytuje zvýšenou odolnost proti kroucení a ohýbání - dosáhnete větší síly. Rozdílná tloušťka rámu pro lepší zpětnou reakci.

Vyborná volba pro začínající i pokročilé hráče tenisu.

Složení: Graphite / tungsten
Velikost hlavy: 100 in / 645 cm2
Hmotnost: 285 g
Vyvážení: 320 mm
Tuhost: 72 ra
Délka: 685 mm / 27 in
Rám: 23/26/23 mm
Obal: ne

Raketa testována závodními hráči - dostala známku 1*****

Stupnice hodnocení -
1***** špičkové herní vlastnosti
1**** výborné herní vlastnosti
1*** velmi kvalitní herní vlastnosti
1** dobré herní vlastnosti
1* průměrné herní vlastnosti

BABOLAT PURE DRIVE 2015


Program "VAŠE FÉROVÁ CENA"

Najdete-li na internetu lepší cenu zboží, o které máte u nás zájem, nezoufejte a DEJTE NÁM VĚDĚT. Jelikož si vážíme Vašeho zájmu a chcete nakupovat nejen s nejlepší cenou, ale i se všemi ostatními našimi výhodami (záruka 5 let, již vypletené rakety, které jsou jinde nevypletené, trička za 1,- Kč atd...), vyplňte prosím všechna prázdná políčka a stiskněte oranžové tlačítko ODESLAT DOTAZ. Vyčkejte, zkontrolujeme za Vás nabídky ostatních prodejců a co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 9,00-17,00), zašleme slevový kód se stejnou nejlepší možnou cenou na trhu.

CAPTCHA

BABOLAT dává vždy něco navíc ..... BABOLAT always gives something more ..... BABOLAT gibt immer etwas mehr